ÇÖZÜMLERİMİZ

Kısaca Bilgilerimiz

MDİ Bilgisayar ve Medikal Teknolojiler San. Tic. Ltd. Şti., Türkiye’nin lider bilgi teknolojileri şirketlerinden biri olup 1994 yılından beri kamu kurumları ve özel şirketlere teknoloji hizmeti vermektedir. Yenilikçi anlayışı ile hizmet verdiği kurum ve kuruluşların iş veriminin artırılmasına fayda sağlarken dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile çalışmakta olan MDİ Bilgisayar, inovatif çözümler üreterek çalıştığı sektörlerin dijitalleşme sürecinde önemli bir rol üstlenmektedir.


Çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin iş ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu hizmetlerle tedarik zincirinden müşteriye deneyimine kadar tüm süreçlere fayda sağlayan MDİ Bilgisayar, otomasyon alanında entegre yazılım ve donanım çözümleri sunmak ve geliştirmek hedefini kuruluşundan beri muhafaza etmektedir.

DEVAMINI OKU

TECRÜBE:

GÜVENİLİRLİK:

DUYARLILIK:

MEMNUNİYET:

Çözümlerimiz

NEDEN BİZ ?

Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğumuz bütün projelerde kendimizi göstermiş ve aynı özveriyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bunun yanı sıra sektördeki tecrübemiz, sorunlara bakış açımız ve bu sorunlara en uygun fiyatlı çözümler üreterek rakiplerimizin bir adım önüne geçmekteyiz.Bu hizmet bütünlüğü sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktayız.

Image
  • UYGUN FİYAT
  • SATIŞ SONRASI HİZMET
  • PROJE DANIŞMANLIĞI
  • UZMAN KADRO
  • TÜM TÜRKİYE'YE HİZMET
  • GÜVENİLİRLİK
İNCELE
Sağlıklı bir ağ (Network) altyapısı bütünleştireceği sistemlerin hızlı ve problemsiz çalışmasının garantisidir, bu yapılar bilişim teknolojileri yatırımları arasında en uzun ömre sahip yatırımlardır, bu sebeple ağ altyapıları doğru tasarlanmış ve mühendislik standartlarına oluşturulmalıdır.
İletişim teknolojilerine yön veren asıl unsur olan internet; bağlantı yollarının hızlanması ve ucuzlaması sebebiyle veri sızıntıları, siber saldırılar ve zararlı kodların tehditleri gibi bilgi güvenliğine yönelik birçok riski artan oranlarda karşımıza çıkartmaktadır.
Sunucu Çözümlerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir? Oluşabilecek problemlere karşı proaktif önlem alma ve arızaları en kısa sürede çözebilme becerimizle sisteminizde çalışmanıza en hızlı şekilde devam edersiniz.
Sanallaştırma, mevcut bulunan fiziksel donanımın sanal makineler yardımıyla çok daha verimli kullanılabilmesini sağlayan, çeşitli yazılım ve donanım bağımlılıklarını ortadan kaldıran ve bu sayede de yeni ürün ve servis geliştirme maliyetlerinde büyük tasarruflar sağlayan bir yazılım çözümüdür.