HAKKIMIZDA

Firma olarak kuruluş tarihimizden itibaren devlet kurumlarımız ve ülkemizin önde gelen firmalarıyla birlikte çalışmakta olup, projelerimizle isteklerinize en uygun ve güvenilir şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte gerek yazılım gerekse donanımsal olarak destek verdiğimiz kurumlar ve firmaların en hızlı şekilde çözüm ortaklığını yapıp, sektörde güven kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

MDİ Bilgisayar ve Medikal Teknolojiler San. Tic. Ltd. Şti., Türkiye’nin lider bilgi teknolojileri şirketlerinden biri olup 1994 yılından beri kamu kurumları ve özel şirketlere teknoloji hizmeti vermektedir. Yenilikçi anlayışı ile hizmet verdiği kurum ve kuruluşların iş veriminin artırılmasına fayda sağlarken dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile çalışmakta olan MDİ Bilgisayar, inovatif çözümler üreterek çalıştığı sektörlerin dijitalleşme sürecinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin iş ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu hizmetlerle tedarik zincirinden müşteriye deneyimine kadar tüm süreçlere fayda sağlayan MDİ Bilgisayar, otomasyon alanında entegre yazılım ve donanım çözümleri sunmak ve geliştirmek hedefini kuruluşundan beri muhafaza etmektedir. Her alanda insan ve makinenin verimliliğinin ancak uygun donanım ve yazılım arabirimleriyle mümkün olabileceği gerçeğini açıkça ortaya ortadadır. Sektörel uygulama ihtiyaçlarına ve proje gereksinimlerine tam olarak karşılık verebilmek ancak uygun donanım ve yazılımların entegrasyonuyla mümkün olmaktadır. Bu gerçeğin farkındalığıyla hizmet veren MDİ Bilgisayar, farklı ihtiyaç ve gereksinimlere en uygun çözümü sağlamak üzere paket programlardan uygulama ihtiyaçlarına göre terzi usulü uyarlanabilen özel yazılım üretimine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

MDİ Bilgisayar, IT sektörüne farklılık kazandıracak yenilikçi bir anlayış doğrultusunda verdiği hizmetlerinde, tecrübeli personelleri ile müşteri memnuniyetini odak noktasına alarak çalışmayı prensip edinmiştir. Profesyonel IT çözümlerinde lider firmalar arasında yer almayı hedefleyen MDİ Bilgisayar, her ihtiyaca yanıt verebilmek amacıyla; kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere kadar en iyi çözüm avantajlarını sunmakta, pazarladığı ürünlerin hem satış hem de teknik destek sürecinde müşterilerine değer katmaktadır.

MDİ Bilgisayar nasıl çalışır?

• Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çözüm odaklı, yaratıcı ve yenilikçi bir ekip anlayışına sahiptir. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla uluslararası standartlarda hizmet verir.
• Tüm paydaşlarının faydasını gözetir.
• Verdiği hizmetlerin iş süreçlerine pozitif yönde değer katacağını taahhüt eder.
• Müşterilerinin kaynaklarını asıl işlerine yöneltmelerini mümkün kılar. Her müşterisine özel yaklaşım sergiler. Müşteri hizmetlerinde hız ve memnuniyeti ana ilkesi haline getirmiştir.
• Etik ve şeffaf bir çalışma prensibiyle hareket eder.
• Yüksek kalitede, tecrübeli kaynaklara sahiptir.